ÖVRIGT / Speglar / Spegel 2997410
nr 299 7410
förgylld, nyrokoko, H155
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 februari 2004
8/2 23:19:10
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.